Powroty są ciężkie, ale warto...| Co u mnie?

środa, 23 maja 2018

Cześć!
Pomysł napisania nowego posta na bloga chodził za mną od dłuższego czasu, nie dawał mi spać i często o nim myślałam. Przyznaję się-zniknęłam na jakiś czas, ale w końcu musiałam wrócić nie? Przecież się nie żegnaliśmy.
Na początku był blog, potem kanał i inne social media. Nie mogłabym odejść stąd bez słowa, więc powrót był czymś oczywistym. Powrót idzie w parze ze zmianami, a zmiany to coś dobrego. Nie chcę pisać tutaj na siłę, więc nie umawiamy się na żadne terminy i dni publikacji. Mimo to myślę, że będę tutaj coraz częściej.
Wprowadzam też nowe wpisy-wpisy o mnie, o moim życiu i o wszystkim, czym chciałabym się z Wami podzielić. Dlaczego? To w końcu mój blog, moja mała część internetu, a wpisy konkretnie o mnie były tutaj rzadkością.


Majówkę spędziłam pod Warszawą u Basi, z którą poznałam się dzięki Youtube. Powiem Wam szerze, że nigdy nie zżyłam się z nikim poznanym przez internet tak bardzo jak właśnie z Basią. Bawiłyśmy się świetnie, a każdy dzień wykorzystałyśmy w 100%. Nie chcę zdradzać prywatnych wypadów do znajomych i tego typu wspomnień, ale chętne podzielę się tym, co robiłyśmy w Warszawie.


Bardzo chciałyśmy odwiedzić słynną kawiarnie Miau Cafe, w której są koty! Jednak na miejscu okazało się, że miałam za duże oczekiwania i byłam trochę rozczarowana. Koty nie chciały do nas podchodzić, a w kawiarni źle się rozmawiało. Mimo wszystko warto odwiedzić te oryginalne miejsce i zobaczyć je na własne oczy.


Zrobiłyśmy świetną sesję zdjęciową na tle pałacu kultury. Brakuje mi na co dzień takiej osoby, która robiłaby mi tak piękne zdjęcia! :(


Aktualnie nie chodzę do szkoły, bo mam 6-tygodniowe praktyki. Jeśli jesteście ze mną dłużej to wiecie, że jestem w 2 klasie technikum na profilu technik obsługi turystycznej. Załatwiłam sobie praktyki w Zamku, w którym jest m.in. centrum informacji turystycznej, muzeum, biblioteka... W końcu mogę psychicznie odpocząć od szkoły, która mnie wykańcza. Takie małe wakacje, ale jednak na praktykach trzeba coś robić. Mimo wszystko dla mnie są one mniej stresujące od szkoły, a to na pewno wyjdzie mi na dobre.
Plany na wakacje? Planów mam sporo, ale to czy uda mi się je zrealizować zależy od wielu czynników. Na razie nie chcę nic zdradzać, bo jak nie wyjdzie to nie chcę się tłumaczyć. Na pewno za niedługo Wam o nich opowiem!


Cieszę się, że w końcu zebrałam się do napisania tego posta. Mam nadzieję, że zobaczymy się już niedługo. Trzymajcie się ciepło!

Nowy film na moim kanale:

7 komentarzy

 1. Suuper, że yt łączy ludzi! To sprawia, ze sama chce spróbować swoich sił :D Czasem potrzebne są takie "waakcje", ale na szczęście niedługo będzie prawdziwa, 2miesieczna przerwa od szkoły!:D pozdrawiam!

  Zapraszamy na naszego bloga

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale masz fajnie. U nas w technikum równocześnie są praktyki i szkoła, chyba że są to wyjazdy zagraniczne, ale są one raczej krótsze, ok. 2 tygodniowe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne zdjęcia! Aż cieszą oko.
  Fajnie, że byłaś w kociej restauracji, zawsze marzyłam żeby do takiej pójść :) może kiedyś mi się to uda ;)
  Pozdrawiam mój blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie przeglądam blogi po kilkutygodniowej przerwie i coraz częściej zauważam u dziewczyn takie przerwy. Mimo wszystko czasem trzeba odpocząć, nawet od blogowania, które tak lubimy.
  Cieszę się, że udało Ci się poznać taką osobę dzięki temu, że działasz w internecie. Owocnej znajomości!
  Ładne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że wypoczęłaś przez majówkę :). Bardzo podoba mi się pierwsze zdjęcie!

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Youtube od zawsze łączył ludzi, fajnie, że wróciłaś na bloga, przez niego trafiłam na twój kanał, który obserwuję, i przyznam, że lubię twoje filmiki! Współczuję, ze masz przed sobą jeszcze 2 lata średniej, ja osobiście liceum mam już za sobą, i szczerze bardzo się z tego cieszę! W samej Warszawie jest wiele, wiele innych pięknych miejsc do zrobienia zdjęć! buziaki :* BLOG - hejfashion

  OdpowiedzUsuń
 7. No rzeczywiście robi bardzo ładne zdjęcia, super na nich wyszłaś, pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń

Obserwuj mnie na instagramie @adriennxo

© LEVOGUES . Design by FCD.