5 ways to look better in the morning

wtorek, 10 listopada 2015

Wstajesz rano i wyglądasz perfekcyjnie, nawet nie musisz nałożyć makijażu. Znasz to uczucie? 
Nie? Dzięki tym trikom codziennie rano będziesz budziła się jeszcze piękniejsza. Przy tym zaoszczędzisz sporo cennego czasu. 
1. Dokładny demakijaż
Dokładny demakijaż twarzy wieczorem zapewni Ci nieskazitelny wygląd cery o poranku. 
Zadbaj o to, żeby wieczorem na twojej twarzy nie został żaden makijaż, bo to prowadzi do wielu nieprzyjemności np. podrażnienie oczu czy cery. 


2. Olejek rycynowy na włosy, rzęsy i...twarz!
Olejek rycynowy jest niezawodny do wszystkiego. Dużą popularność zyskał też do celów urodowych. Nałożony na noc na włosy poprawi ich kondycję, wygładzi je i nada im blasku. Nałożony na rzęsy po pewnym czasie przyczyni się do ich wzmocnienia oraz wzrostu. Nałożony na twarz nada jej świeżego wyglądu, a także pomoże w walce z niedoskonałościami.

3. Wyśpij się
Sen to jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Przeciętna osoba powinna spać przynajmniej 7-8 godzin dziennie. Czasem fajny film bądź ciekawa książka odciągają nas od tej czynności i potem rano wstajemy półżywe z wielkimi sińcami pod oczami. Dlatego sen jest tak bardzo ważny, warto odłożyć telefon, laptopa i inne odciągacze i spróbować zasnąć. 

4. Nawilżaj
Pamiętaj, żeby nałożyć krem mocno nawilżający na twarz wieczorem. Może to być nawet specjalna maseczka na całą noc. Nawilżaj też usta, w nocy najbardziej się zregenerują. Pamiętaj też o dłoniach i stopach, możesz nasmarować je i nałożyć na stopy grube skarpety, a na dłonie rękawiczki. Dzięki temu krem lepiej się wchłonie.


5. Nie chodź spać w mokrych włosach
Spanie w mokrych włosach prowadzi do łamania naszych włosów i rozdwajania końcówek. Dlatego warto jest wieczorem podsuszyć włosy zimnym powietrzem i związać w luźnego warkocza. Włosy rano będą wyglądały zdrowiej i ładniej.


3 komentarze

 1. Jak dla mnie najważniejsze jest się dobrze wyspać, a olejek rycynowy to u mnie must have :)

  Sometimes my-klik!

  OdpowiedzUsuń
 2. http://aniia-blog.blogspot.com/2015/11/akademia-mroku_11.html#comment-form
  Zapraszam na nowy post :))
  http://aniia-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. best supplements for muscle growth best weight loss pills Good fat burners try this job well by either being incontestable to extend your rate and cause fat loss directly or from creating changes (usually to appetence or cognition) that build fat loss diets a lot of tolerable.Bad ones either fail to try to to the on top of or hurt the body in some unacceptable approach.The Top three Fat Burning SupplementsDo any weight loss pills extremely work?When it involves weight loss, there's no shortage of pills, drinks, and supplements claiming to assist the load fall off. however do weight loss pills facilitate, and ar they safe?
  http://www.cureidea.com/top-muscles-building-supplements/

  OdpowiedzUsuń

Obserwuj mnie na instagramie @adriennxo

© LEVOGUES . Design by FCD.